szybki kontakt
Szybkie zamówienie
tel. kom. 502 230 260
szybki kontakt

BD CŁAPA SPÓŁKA JAWNA
ul. Łęczycka 24, 95-100 Zgierz
tel. (0 42) 716-08-40
tel. (0 42) 717-45-83
email: clapa@krawieckie.pl

Hurtownia Nici, Producent Nici Do Szycia

Nici krawieckie Nici uniwersalne odzieżowe

Przędza do owerloka Przędza  do overlocka

Nici to podstawowy produkt krawiecki, jest na tyle powszechny i uniwersalny, że każdy ma je w domu. Potrzebne są do wykonania najprostszych prac i napraw, typu przyszycie guzika, taśmy, czy bardziej skomplikowanych, wręcz artystycznych wyrobów, takich jak hafty czy robótki ręczne. Do tych ostatnich potrzebny jest kordonek czy mulina, które bez trudu można nabyć w różnych kolorach. Dobry producent materiałów krawieckich powinien mieć w swojej ofercie bardzo szeroki wybór różnych nici, ponieważ to one nieodzownie kojarzą się z branżą odzieżową i szyciem. Dzięki nim można zaszyć dziurę, ale także zszyć różne kawałki materiału, nadać mu kształt i zamierzoną formę. Porządne nici muszą być bardzo wytrzymałe i najlepszej jakości, aby nie pękły podczas szycia czy użytkowania odzieży. Takie zapewnia hurtownia nici BD Cłapa. Trzeba też pamiętać że nieodzownym elementem każdej hurtowni są napy, nity, springi, oczka.

nici do haftu maszynowego

przemysłowe nici do haftu

nici do haftu maszynowego

Proponujemy nici do haftu maszynowego IRIS oraz RONA. Pierwsze wykonane są całkowicie z jedwabiu poliestrowego, który jest delikatny, a jednocześnie bardzo wytrzymały i wyraźny. Służą między innymi do tworzenia emblematów na różnej odzieży, w tym roboczej i sportowej. Są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu powstaje wzór najwyższej jakości. Nici metalizowane RONA mają zastosowanie w hafcie ręcznym, dekoracyjnym. Jednocześnie nadają się do haftu komputerowego, bardziej masowego. Wykonane są ze sztucznego jedwabiu lub przędzy włókna.

nici do szydełkowania

Włóczka do robótek ręcznych

nici do robótek ręcznych

Nici do robótek ręcznych pozwalają na stworzenie pięknych, zindywidualizowanych projektów krawieckich. BD Cłapa oferuje ich kilka rodzajów. ARIA włóczka, jak i kordonki wykonane są z miłej w dotyku bawełny. Mają najwyższą jakość, dzięki czemu można nimi zrobić perfekcyjny ścieg, podobnie jak za pomocą MULINY (dostępna z stojakiem). Ciekawą odmianą kordonka jest MUZA, z której można stworzyć piękne koronki. Wszystkie nici do robótek ręcznych mają doskonałą jakość i bogatą, piękną gamę kolorystyczną.

nici gumowe

nici gumowe

Nici gumowe są dość elastyczne i rozciągliwe. W ich wnętrzu znajduje się cienka gumka, która pozwala m.in. na wykonywanie za ich pomocą marszczeń na ubraniach. To ciekawa propozycja dla pasjonatów szycia i obowiązkowa pozycja dla zakładów krawieckich. BD Cłapa przygotował nici gumowe w dwóch, najbardziej praktycznych wariantach kolorystycznych: białym i czarny. Mają grubość około jednego milimetra i można je nabyć na kilogramy. Zawinięte są na szpulkę, dzięki czemu nie plączą się i są łatwe w przechowywaniu.

Nici krawieckie

Białe nici

nici odzieżowe

Dobre nici odzieżowe muszą być wytrzymałe i odporne ma takie rzeczy, jak temperatura czy tarcie, np. tarcie igły podczas szycia. Takie wymagania spełniają produkty firmy Cłapa. Dodatkowo, w jej ofercie jest bogaty wybór różnych nici odzieżowych. Np. ARTYN 40 jest bardzo odporny na rozciąganie, a ARTYN 50 na rozerwanie. Obie są nićmi poliestrowo-rdzeniowymi. Inną propozycją wykonaną z poliestru i dostępnej w bogatej kolorystyce są NICI BISTOROWE. Asortyment nici odzieżowych jest duży, dzięki czemu każdemu uda się znaleźć te, które będą odpowiednie dla rodzaju wykonywanej odzieży i towarów.

nici specjalistyczne do podszywarki

nici do podszywarki

nici specjalistyczne

Niektóre projekty krawieckie wymagają zastosowania bardziej fachowych produktów. Takie są nici specjalistyczne od BD Cłapa. Propozycje KORAL 250 , NICI POLIAMIDOWE DO PODSZYWARKI czy NICI Tytan 250 odpowiadają na różne potrzeby klientów. Pierwsze, wykonane z poliestru, dostępne są w 15 kolorach. Można traktować je jak nici ozdobne, ponieważ świetnie sprawdzą się w szyciu pomysłowych bluzek, sukienek, torebek i innych ciekawych projektów krawieckich. Natomiast inny typ nici specjalistycznych: nić poliamidową, można traktować również jako żyłkę techniczną.

nici tapicerskie i obuwnicze

nici tapicerskie i obuwnicze

Wykonanie tapicerki meblowej czy samochodowej oraz butów, wymaga użycia odpowiednich nici, które są przeznaczone właśnie do taki produktów. ERA 80 odznacza się najwyższą jakością i bardzo dużą wytrzymałością na rozrywanie, dzięki czemu rzeczy z jej użyciem będą bardziej odporne na zniszczenie. Sprawdzą się nawet przy produkcji odzieży roboczej. Inne nici specjalistyczne: TYTAN 40, wykonane są w całości z jedwabiu poliestrowego. Także trudno je rozerwać i mają mocny skręt. One najlepiej sprawdzą się przy szyciu wspomnianych już tapicerek czy obuwia.

Dlaczego nasza hurtownia nici BD CŁAPA to dobry wybór?

Przede wszystkim jesteśmy firmą która jest bezpośrednim importerem nici z całego świata. Nasza hurtownia nici dzięki temu zapewnia Państwu najwyższą jakość produktów w naprawdę atrakcyjnej cenie np. włókniny, flizelina. Przy cyklicznych, dużych zamówieniach jesteśmy w stanie udzielić Państwu atrakcyjnych rabatów. Wszystkie nasze nici i inne wyroby typu ocieplacze odzieżowe wysyłamy do Państwa kurierem lub transportem zaproponowanym przez szacownego klienta. Nasza hurtownia nici działa zarówno online za pośrednictwem sklepu internetowego jak również w środowisku off-line pod adresem Łęczycka 24, Zgierz. Zapraszamy również do składania zamówień telefonicznych.

Znalazłeś nas po frazach: