szybki kontakt
Szybkie zamówienie
tel. kom. 502 230 260
szybki kontakt

BD CŁAPA SPÓŁKA JAWNA
ul. Łęczycka 24, 95-100 Zgierz
tel. (0 42) 716-08-40
tel. (0 42) 717-45-83
email: clapa@krawieckie.pl

Nici szwalnicze, nici przemysłowe, nici poliestrowe, nici chińskie

nici do szydełkowaniaSą to nici wykonane w 100% z Poliestru nasączone w silikonie, który zwiększa poślizg nici. Silikon zapobiega również nadmiernemu nagrzewaniu się igły. Nici importujemy z Chin, a zamawiane i produkowane są u najlepszych producentów z dalekiego wschodu.

Chińskie nici szwalnicze

Ponieważ sprzedawane są w kilku wariantach mają bardzo szerokie zastosowanie. Najcieńsze z powodzeniem stosowane są przy produkcji konfekcji lekkiej i doskonale sprawdzają się na maszynach typu overlok, przy zastosowaniu tradycyjnego ściegu jak również ściegu typu mereżka. Sporą część odbiorców stanowią zakłady specjalizujące się w produkcji wyrobów z dzianin, którzy korzystają również z maszyn typu dwuigłówka płaska oraz łańcuszkowa. W okresie wiosenno letnim bez problemu można zastosować je również na maszynach typu stebnówka. Nici nieco grubsze zakładane są głównie do stebnówek w szczególności przez zakłady krawieckie specjalizujące się głównie w produkcji spódnic, spodni, garsonek, marynarek, garniturów, bluz, kurtek itp. Nici szwalnicze, nici przemysłowe, nici poliestrowe, nici chińskie

Nici o zwiększonej ilości silikonu

W ofercie posiadamy również nici o zwiększonej zawartości silikonu: ORION,WEGA, które choć nieco droższe chwalone są przez osoby potrzebujące nici o zwiększonej wytrzymałości i rozciągliwości przy zachowaniu podstawowej grubości. Mamy również nici grube dla zakładów specjalizujących się między innymi w produkcji materacy, pokrowców, obuwia a także mebli.

Nici szwalnicze i przemysłowe

Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój i utrzymanie wysokiej jakości naszych produktów (korzystając również z uwag i doświadczenia naszych klientów) co pozwala nam spełniać wymagania najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie posiadamy kilkaset kolorów, możliwe jest również zrobienie nowego koloru w/g wzoru dostarczonego przez klienta. Na stronę trafiłeś po frazach:
  • Nici szwalnicze
  • Nici chińskie
  • Nici przemysłowe
  • Nici poliestrowe