szybki kontakt
Szybkie zamówienie
tel. kom. 502 230 260
szybki kontakt

BD CŁAPA SPÓŁKA JAWNA
ul. Łęczycka 24, 95-100 Zgierz
tel. (0 42) 716-08-40
tel. (0 42) 717-45-83
email: clapa@krawieckie.pl

Napy, nity, springi, oczka

Napy Nity Springi
napy,dodatki krawieckie,zatrzask

napy,napy metalowe

wysokiej jakości nity kaletnicze,odzieżowe

nity kaletnicze

springi 9 i 11 - dodatki krawieckie

springi odzieżowe nierdzewne

Oczka Napownica Guziki do Jeansu
oczka kaletnicze

metalowe oczka kaletnicze

Napownica,nitownica kaletnicza dodatki krawieckie

napownica praska,nitownica kaletnicza

guziki do jeansu

Guziki Jeans

Drobne dodatki, napy metalowe, zatrzaski, nity

Każdy producent odzieży powinien mieć w swoim zakładzie dodatki i akcesoria krawieckie, które pozwolą na uszycie wszelkiego rodzaju ubrań czy innych przedmiotów użytkowych. Dodatki te (takie jak napy, nity, springi, oczka) nie tylko umożliwiają stworzenie szerokiej oferty produktów, ale także stwarzają możliwość zdobienia ich. Dzięki wyobraźni można z ich pomocą uzyskać unikatowe i oryginalne produkty, które wyróżnią je wśród konkurencji. A zatem różnorodność dodatków jest wskazana w każdym zakładzie, który dba nie tylko o jakość i funkcjonalność wyrobów ale także o ich design. Obecne trendy wskazują na dużą ilość ozdób na ubraniach czy butach, takich jak ćwieki czy dżety. A zatem dodatki krawieckie są połączeniem funkcjonalności i zdobienia. Napy, zamki błyskawiczne, suwaki są znaczącym ułatwieniem w ubrankach dziecięcych a guziki, zwłaszcza ozdobne są właśnie połączeniem tego co niezbędne, z tym co może nadać charakter odzieży.

Możliwości wykorzystania dodatków takich jak napy

Napy metalowe, nity, springi i oczka od BD Cłapa pozwolą Twojemu zakładowi krawieckiemu na tworzenie obuwia, spodni, także tych jeansowych, kurtek a nawet banerów, gdzie znajdzie się również podszewka. Co więcej, dzięki temu, że metalowe napy są odporne na rdze, można je stosować w produktach, które są narażone na kontakt z wilgocią, np. deszczem. Dlatego świetnie sprawdzą się jako zapięcie w torbach, kurtkach czy innych wierzchnich okryciach. Świetnym uzupełnieniem dla produktu jakim są napy jest element o nazwie nity, które mogą być wykonane z metalu lub blachy stalowej. Jest ich kilka rodzajów, w tym płaskie i z napisami, które mogą być elementem funkcjonalnym i jednocześnie ozdobnym produktów z jeansu. Dla producentów spodni, kurtek czy koszul z tego materiału, przygotowane są również dobre guziki do jeansu. Są to guziki dwuelementowe, nabijane i wykonane ze stali nierdzewnej i dostępne są w dwóch modelach i kolorach. Są odpowiednie do spodni, spódnic i kurtek. Pakowanie w opakowania foliowe. Uzupełnieniem dla produktów takich jak napy i nity są springi, które wzmacniają ich konstrukcję. BD Cłapa posiada w ofercie cztery różne rodzaje springów, które mają różne zastosowanie. Nierdzewne springi o średnicy 11 mm, w kolorze nikiel i oxyda, polecane są do ubranek dziecięcych. Natomiast metalowe spring-zatrzaski „9”, używane są głównie do wyrobów niemowlęcych, etui, fartuchów czy kieszonkach wewnętrznych kurtek. Dodatkowo hurtownia BD Cłapa ma bogaty wybór oczek, co sprawia, że można je wykorzystać w różnej wielkości banerach. Ich solidne wykonanie przy użyciu taśmy sprawia, że będą one mocno trzymały się materiału i zapewnią jego mocne przymocowanie do podłoża. Dostępne są również oczka o małej średnicy, które świetnie sprawdzą się w produkcji obuwia czy w kaletnictwie, wykonane np. z powłoki galwanicznej.

Mocowanie dodatków krawieckich

Skutecznemu, szybkiemu i wygodnemu połączeniu z sobą omówionych części, w tym takich elementów jak napy, służy napownica, którą można przymocować na stałe do podłoża. Ma bardzo mocną konstrukcję i służy do łączenia części plastikowych i metalowych, a także warstw materiałów takich jak włókniny, flizelina. Umożliwia zastosowanie różnych końcówek. Dane akcesoria krawieckie mocowane są za pomocą elementu zaciskowego- wałka na sprężynie. Jest ona łatwa w obsłudze i niezbędna w każdym zakładzie krawieckim.