szybki kontakt
Szybkie zamówienie
tel. kom. 502 230 260
szybki kontakt

BD CŁAPA SPÓŁKA JAWNA
ul. Łęczycka 24, 95-100 Zgierz
tel. (0 42) 716-08-40
tel. (0 42) 717-45-83
email: clapa@krawieckie.pl

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe od BD CŁAPA

BD CŁAPA poleca opakowania foliowe na odzież, które są niezbędnym elementem w każdym zakładzie krawieckim oraz w sklepach odzieżowych. Dzięki nim ubrania i akcesoria krawieckie łatwiej się przechowuje, a one same nie ulegają zniszczeniu czy zabrudzeniu. To konieczny zakup, który chroni przed stratami i uszkodzeniami towaru. Opakowania foliowe na odzież sprzedawane są w paczkach, które liczą 100 sztuk, dzięki czemu są bardziej ekonomiczne i starczają na dłuższy czas. Wykonane są z folii polietylenowej, która bardzo dobrze nadaje się do przechowywania w niej ubrań. Opakowania do odzieży mają określoną długość i szerokość. Oto nieliczne wymiary: 50-130, 50-140, 60-70, 60-130, 60-140, 60-150. Ich bogata „rozmiarówka” pozwala na trzymanie w niej różnych produktów i towarów, takich jak nity, napy, springi, oczka.

Worki z folii PE (miękkie) Worki z folii PP z taśmą klejącą Worki strunowe
opakowania foliowe

Worki foliowe do pakowania odzieży

worki foliowe pp - opakowania foliowe

Opakowania foliowe z taśmą

worki strunowe - opakowania foliowe

Worki z zapięciem strunowym

Różne rozmiary opakowań foliowych

Jeszcze bardziej bogatą propozycją są opakowania foliowe, wśród których znajduje się bardzo małe, jak i duże mieszczące nawet ocieplacze odzieżowe, OVATA. To idealne opakowania ochronne dla każdej odzieży, zarówno dziecięcej, dla dorosłych. Samych pojedynczych elementów oraz całych zestawów. Przechowywanie gotowych wyrobów w oferowanych przez hurtownię dodatków krawieckich BD Cłapa workach foliowych ma jeszcze jedna zaletę. Pozwalają one na oszczędzenie przestrzeni i mądre jej zagospodarowanie. Produkty, które zostaną w nie zapakowane, mogą bez przeszkód zostać zmagazynowane na zapleczu każdego sklepu czy zakładu krawieckiego. Opakowania foliowe to wyrób niezbędny w każdym odzieżowej placówce, ponieważ pozwala na długie zaleganie towaru, bez obaw o jego zakurzenie czy wyblaknięcie. To także świetny sposób przechowywania produktów innych niż ubrania takich jak włókniny, flizelina czy wkłady odzieżowe 

Praktyczne zastosowanie opakowań foliowych i worków na odzież

Worki wykonane z folii propylenowej dostępne są również z zakładką, na której umieszczony jest pasek z taśmą klejącą, umożliwiający szybkie i estetyczne zamknięcie pakowanego wyrobu. Takie taśmy zabezpieczają towar podczas przemieszczania przed wypadnięciem z opakowania, a tym samym przed zniszczeniem lub zabrudzeniem. Dzięki tej opcji bez obaw możemy przechowywać takie artykuły jak obrusy, pościel, koszule i jasne ubranka dziecięce. Dostępne są w wielu różnych rozmiarach co pozwala na optymalne zabezpieczenie towarów o różnej wielkości. Cena jest zależna od rozmiaru. Najmniejszy rozmiar to 15 cm x 20 cm a cena za 100 sztuk wynosi 9,89 zł netto, natomiast największy rozmiar to 40 cm x 50 cm a jego cena to 26,95 netto zł za 100 sztuk. Innym rodzajem opakowania foliowego, które jest niezawodne w każdym zakładzie krawieckim i pokrewnym, jest tzw. worek strunowy. Jest to niezwykle praktyczny foliowy woreczek o wymiarach 4 cm x 6 cm, dostępny w paczkach po 100 sztuk. Służą one do przechowywania drobnych elementów, na przykład takich jak guziki zapasowe dołączone do ubrania a czasem nawet zamki błyskawiczne, suwaki czy taśma suwakowa spiralna. Możliwości jest jednak znacznie więcej, ponieważ drobnych dodatków krawieckich jest w każdym zakładzie całe mnóstwo. Są one również bardzo przydatne w hurtowniach, sprzedających dodatki krawieckie, służące do zdobienia odzieży, na przykład dżetów. Są idealne do przechowywania tak małych elementów a szczelne zapięcie zabezpiecza towar przed zgubieniem.