szybki kontakt
Szybkie zamówienie
tel. kom. 502 230 260
szybki kontakt

BD CŁAPA SPÓŁKA JAWNA
ul. Łęczycka 24, 95-100 Zgierz
tel. (0 42) 716-08-40
tel. (0 42) 717-45-83
email: clapa@krawieckie.pl

Akcesoria krawieckie

Akcesoria krawieckie od BD Cłapa

Nożyczki Mydełka, kredy igły do stebnówki
Nożyczki profesjonalne

Nożyczki firmy Fiskars

mydełka oraz kredki do tkanin

Kredki i mydełka do tkanin

Igły krawieckie do maszyn przemysłowych

Profesjonalne igły do stenówki

igły do overloka igły do dwuigłówki igły do guzikarki
Igły do overloka

Profesjonalne igły do overloka

Igły do dwuigłówki łańcuszkowej

Igły do dwuigłówki

Igły do guzikarki

Igły do guzikarki

Podstawowe narzędzia krawieckie znajdują zastosowanie zarówno w dużych, profesjonalnych zakładach, jak i w małym, domowym warsztacie. Dobre, ostre nożyczki, nici czy igły są przydatne i potrzebne w każdej wytwórni odzieży. Akcesoria krawieckie od BD Cłapa spełniają najwyższe wymogi jakościowe i służą przez bardzo długi czas. Znajdują się wśród nich nożyczki, w tym wariant odpowiedni dla osób leworęcznych oraz nożyczki-obcinaczki. Obcinaczki są niezbędne nie tylko w zakładzie krawieckim, ale także w każdym zakładzie zajmującym się wykańczaniem wyrobów włókienniczych. Służą do precyzyjnego wycinania nitek i taśmy z odzieży, dlatego są niezbędne także w hafciarniach. Podczas wykonanego komputerowo haftu potrzeba wycinania nitek jest standardową usługą przed oddaniem produkcji klientowi. Dlatego obcinaczki potrzebne są w każdym zakładzie, w którym stosowane są nici.

Obcinaczki, nożyczki – najpopularniejsze akcesoria krawieckie

Model NZ9859 jest długi i doskonale nadaje się do wycinania szablonów z papieru. Natomiast model NZ9495 ma krótkie ostrze i wygodny, ergonomiczny kształt uchwytu. Dodatkowo jest bardzo odporny na czyszczenie w wysokich temperaturach. Także osoby pracujące w innych miejscach niż zakłady krawiecki znajdą wśród propozycji BD Cłapa coś dla siebie. Na przykład nożyczki 9991 mają zaokrąglony czubek i idealnie sprawdzą się w pracach biurowych. Dobre nożyczki są niezastąpione w przypadku ich częstego używania dlatego warto zaopatrzyć się w nożyczki dobrej jakości, które nie zmęczą dłoni nieodpowiednim kształtem lub tępym ostrzem, aby mogły przyciąć nawet zamki błyskawiczne, suwaki. Do długotrwałej pracy polecamy model 9863, który posiada ergonomiczny uchwyt, wysokiej jakości ostrze wykonane ze stali szlachetnej, o optymalnej twardości 57 w skali HRC. Nie wymagają zatem częstego ostrzenia.
W ofercie znajduje się szesnaście rodzajów nożyczek, również te o wszechstronnym zastosowaniu.
Inny przydatnym produktem w kategorii akcesoria są kredy i mydełka krawieckie. Służą do znaczenia materiałów. Bardzo pomagają w pracy każdej krawcowej, a przy tym można je wykorzystywać do wszelkiego rodzaju tkanin i dzianin. Model kredy MYD3 dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych: żółtym, czerwonym, białym i niebieskim. Są bardzo łatwo zmywalne. Pakowane po 10 sztuk w opakowania foliowe z możliwością zakupu na sztuki. Wyjątkiem jest mydło znikające, które może utrzymać się na odzieży do ok  3 dni. Wszystko zależy od temperatury otoczenia. 

 

Igły do stebnówki, do guzikarki, do overloka i do dwuigłówki

BD Cłapa ma także bogatą ofertę igieł, tak jak wszystkie porządne hurtownie krawieckie. Znajdują się w niej igły do stebnówki, overloka, dwuigłowi oraz guzikarki. Pakowane są po 10 sztuk, ale można je również nabyć w opakowaniach zbiorczych. Igły do dwuigłówek dostępne są w dwóch rodzajach: ostre, z przeznaczeniem do tkanin i z kulką do dzianin. Dostępne są w różnych rozmiarach aby dostosować je do różnych rodzajów tkanin. Grubości dostępnych igieł to 70, 80, 90, 100 i 110.