szybki kontakt
Szybkie zamówienie
tel. kom. 502 230 260
szybki kontakt

BD CŁAPA SPÓŁKA JAWNA
ul. Łęczycka 24, 95-100 Zgierz
tel. (0 42) 716-08-40
tel. (0 42) 717-45-83
email: clapa@krawieckie.pl

Podszewka

Podszewki odzieżowe

Podszewki ze względu na uniwersalne wykorzystanie są nieodzowne w każdym zakładzie krawieckim. Dzięki nim ubrania są odpowiednio zabezpieczone i sprawiają, że spódnice i sukienki dobrze się układają. BD Cłapa oferuje zatem różne rodzaje podszewek, włókniny, flizelina, w różnych kolorach i wykonanych z dwóch rodzajów tkanin. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Hurtownia podszewek

 

podszewka poliestrowa - krawiectwo

Hurtownia podszewki

Podszewka z dzianiny

 

podszewka z dzianiny - krawiectwo

Elastyczna podszewka odzieżowa

Podszewka dzianinowa

Podszewka to część odzieży, dzięki której materiał układa się zgodnie z zamierzeniem projektanta. Dodatkowo, w przypadku cieniutkich, prześwitujących tkanin, osłania ciało przed nadmierną ekspozycją. BD Cłapa oferuje cztery rodzaje podszewek, które dostosowane są do różnego typu materiałów wierzchnich za pomocą nici. Elastyczna podszewka z dzianiny 45602/160/FA jest delikatna i lekka. Wykonana jest w całości z dzianiny syntetycznej, dzięki czemu jest bardziej elastyczna. Świetnie sprawdzi się pod półprzezroczystymi tkaninami. Oferowana jest w bogatej gamie kolorystycznej. Tego rodzaju podszewka znajduje również zastosowanie w ubraniach, które zostały ozdobione dodatkami krawieckimi. Chronią wtedy skórę przed ewentualnymi zadrapaniami, które mogły by zostać wywołane na przykład ćwiekami. Tkaninę należy również zabezpieczyć podszewką tak samo jak ocieplacze odzieżowe, OVATA, gdy została ozdobiona dużym haftem, ponieważ jego lewa strona mogłaby podrażniać skórę lub wywołać niekomfortowe swędzenie. Jej zastosowanie w tym przypadku jest szczególnie ważne w ubrankach dziecięcych, czyli w kontakcie z wrażliwą skórą dziecka. Jest ona odporna na czyszczenie chemiczne. Dostępna jest w kolorze białym, jednak na życzenie klienta zamawiamy dzianinową podszewkę również w wybranym kolorze.

Podszewka poliestrowa.

Inną propozycją jest podszewka wykonana z poliestru, który jest najlepszego gatunku. Jest to niezbędna rzecz w każdym zakładzie krawieckim tak samo jak zamki błyskawiczne, suwaki, ponieważ znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach. Doskonale sprawdza się w spódnicach, które mają tendencję do „przyklejania się” do ciała. Zapobiega ona temu nieestetycznemu zachowaniu się tkaniny i sprawia, że spódnica zachowuje swój kształt i fason zaplanowany przez projektanta. Daje tym samym poczucie komfortu kobiecie i pozwala zapomnieć o ewentualnym kłopocie. Podszewka Poliestrowa 180T również dostępna jest w wielu kolorach. Poliester sprzedawany jest w stumetrowych belkach zapakowanych w opakowania foliowe, dzięki czemu można uszyć z niego produkt o dowolnej długości. Kolejną podszewką z tego tworzywa jest model 19OT. Także wyprodukowana jest z doskonałego poliestru, dzięki czemu idealnie sprawdzi się przy produkcji garniturów. Dobrze prezentuje się, jako element pikowanej odzieży, czyli takiej, w której podszewka jest zszyta z ocieplaczem. Sprzedawana w stu metrowych belkach. Jeśli zależy nam na znalezieniu uniwersalnych kolorów, które sprawdzą się w wielu produkcjach, warto zamówić podszewkę poliestrową odzieżową 170T. Dostępna jest w barwach od czarnej, przez ciemne i jasne beże, ecru i szarości. To kolejny produkt, który daje dowolność tworzenia i szycia, dzięki temu, że jest oferowany w całych, stumetrowych belach.

Hurtownia podszewki

Jak Państwo widzicie nasza firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży podszewek. Jako bezpośredni importer jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej atrakcyjne ceny wszelkiej gamy asortymentu związanego z podszewkami. Nasza hurtownia podszewki działa zarówno na gruncie online jak i w świecie rzeczywistym – zapraszamy do naszych magazynów, które znajdują się w Zgierzu przy ulicy Łęczyckiej 24. Wszystkie nasze podszewki wysyłamy ekspresową wysyłką kurierską lub też inną formą transportu zaproponowaną przez naszych klientów. Polecamy się – nasza hurtownia podszewki i akcesoria krawieckie to dobra cena i miła obsługa w jednym miejscu.